Blog

 1. Míľovými krokmi sa blížime k dovozu zadarmo aj vo Zvolene

  Každým dňom sa snažíme byť čoraz bližšie k naším zákazníkom, a preto sme sa rozhodli, že nakupujúcim na portáli discountland.sk s dovozom zadarmo v Banskej Bystrici a okolí ( Harmanec, Tajov, Riečka či Kordíky ) pridáme novú destináciu: Zvolen.

  Veríme, že si vyberiete z našej bohatej ponuky od destilátovvína a piva cez kávu a 

  Read more »
 2. O nás

  O nás

  Jedného dňa dostali páni Tomáš a Dávid nápad. V rámci reflektovania na odkaz a motto Steva Jobsa: “Nechcem robiť veci lepšie, chcem ich robiť inak”, sa rozhodli prínášať Bystričanom, a nie len im, ale aj o ľuďom z blízkeho okolia osvieženie inak. S dovozom zadarmo. Písal sa rok 2017, kedy po všetkých peripetiách spojených so získaním povolenia na predaj nápojov, vrátane alkoholu, registrovali doménu discountland.sk, a dali sa do práce.

  Je jasné, že sa stretávali s nedôverovu a nedôverčivosťou ľudí. Ako je možné za tak skvelé ceny dovážať tovar zadarmo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Chlapi nechcú byť milionári zo dňa na deň. Dokoca to ani nikdy nebol cieľ ( nalejme si čsitého vína, ako bonus by to bolo veľmi príjemné :-) ). V priebehu času si portál získal dôveru a stálych zákazníkov, dokonca aj z iných regiónov ako je ten Banskoby

  Read more »
 3. Prvá papierová fľaša na svete

  Spoločnosť Diageo oznámila vyrobenie prvej papierovej fľaše na svete, určenej pre liehoviny.

  Spoločnosť Diageo vytvorila prvú fľašu na svete, ktorá neobsahuje žiadne plastové prvky a je určená pre liehoviny. Fľaša bude mať svoju premiéru začiatkom roka 2021. Tejto pocty sa dočká Johnnie Walker, svetová jednotka medzi škótskymi whisky.

  Táto fľaša bola vyrobená na základe nového partnerstva so spoločnosťou Pilot Lite. Viacero veľkých spoločností, ako napríklad Uniliver, či PepsiCo očakáva, že dodá na trh vlastné papierové fľaše, práve na základe tohto dizajnu a technológie.

  Sme hrdí na to, že sme to dokázali ako prví na svete. Neustále sa snažíme posúvať hranice udržateľného balenia a tá

  Read more »
 4. Pravidlá súťaže "Objednaj a vyhraj"

  Pravidlá súťaže "Objednaj a vyhraj" o kupón na 35,00 EUR. 

  Read more »
Copyright © 2020 W korp s.r.o.